Barion Pixel
Preskočiť na obsah

Kurz kreatívneho tanca pre deti s rodičmi

tanec_s_detmiMilí rodičia,

pozývame Vás na hodiny kreatívneho tanca spoločne s deťmi predškolského veku (3 – 5 rokov). Hodiny sú určené pre tých, ktorí si chcú spoločne s dieťatkom užiť tanec, slobodu pohybu, svoje telo, priestor na vyjadrenie svojich emócií prostredníctvom tanca, pohybových hier, improvizácie, rytmických a relaxačných cvičení.
Buďme spolu v pohybe je hlavná myšlienka hodín kreatívneho tanca.

Kurzy vedú:

  • Mgr.art. Anka Hurajtová, absolventka Katedry tanečnej tvorby VŠMU v odbore moderný tanec a Štátneho konzervatória v Košiciach. V detstve tancovala vo folklórnom súbore Zemplín a v dospelosti účinkovala v predstaveniach Gasp (J. Ďurovčík), Kráľ sa zabáva, Oblaky (činohra SND), muzikál Producenti, Horúčava (Labanov Ateliér Bratislava) a v divadle elledanse. Absolvovala akreditovaný program kreatívneho tanca pre učiteľov ZUŠ. Počas materskej dovolenky navštevovala kurzy Babyfitu so svojim synom Marošom. Vyučovala na ZUŠ Sklenárova Bratislava, na Konzervatóriu Trnava a na ZUŠ Prokofievova Bratislava.
  • Baška Grausová, ktorá úspešne absolvovala kurzy v systéme Body-Mind Centering®: Zmysly a vnímanie, Základné neurologické vzorce, Orgánový systém. Absolvovala certifikačný kurz Pohybové vzdelávanie detí predškolského veku a kurz Ako sa hýbu bábätká, vyvinuté Babyfitom.

Začíname: 17. 1. 2019 o 16:30
Cena kurzu: je 45 EUR / v cene je 7 zaplatených cvičení a 1 cvičenie ako bonus, t.z. spolu 8 hodín
Kde: v priestore Špirála, Drieňová 40, Bratislava
Kedy: štvrtky 16.30 hod.
Prihláste sa telefonicky: 0903 717 524 (Baška Grausová)

Tešíme sa na Vás 🙂