Barion Pixel
Preskočiť na obsah

Letné cvičenia pre rodičov s deťmi do 1 roka

V lete vám ponúkame cvičenia pre bábätká – deti do jedného roka v špeciálnom kratšom cykle v Priestore Špirála na Drieňovej v Ružinove. Keďže práve tieto deti prechádzajú rôznymi štádiami pohybového vývinu, letná prestávka v Babyfite vytvára medzeru v pozorovaní tohto procesu. Našim zámerom je vytvoriť príležitosť stretnúť sa, pozorovať a hľadať optimálne spôsoby pohybu jednotlivých detí. Cvičenia sú otvorené aj pre najmenšie bábätká, ktoré majú v čase cvičenia 3 mesiace.

Budeme pracovať vo formáte malých skupín (max 7 detí), čo nám ponúka príležitosť venovať sa viac individuálnym potrebám detí a podpore ich optimálneho psychomotorického vývinu.

Trvanie cyklu a termíny: 1 týždeň, v rámci ktorého navštívite 3 cvičenia:

  • pedagóg Saška Streitová – 10., 11., 12. júl 2019 (streda, štvrtok, piatok)
  • pedagóg Maťka Ollé – 15., 17., 19. júl 2019 (pondelok, streda, piatok)
  • pedagóg Zuzka Németh – 16., 18., 23. júl 2019 (utorok, štvrtok, utorok)
  • pedagóg Katka Szilágyiová-Saková – 22., 24., 26. júl 2019 (pondelok, streda, piatok)
  • pedagóg Angelika Kováčová – 5., 7., 9. august 2019 (pondelok, streda, piatok)
  • pedagóg Baška Grausová – 12., 14., 16. august 2019 (pondelok, streda, piatok)

Je potrebné sa prihlásiť na všetky cvičenia k jednému pedagógovi, nie je možné kombinovať termíny viacerých pedagógov. Ak chcete prísť viackrát – môžete sa prihlásiť na viac turnusov k viacerým pedagógom. Napríklad 3 cvičenia u Katky a 3 u Sašky…

Orientačný časový rozvrh:
Každý deň budú pravdepodobne dve skupiny – o 9.30 a o 11.00. Presný čas vášho cvičenia Vám upresníme na základe počtu prihlásených detí.

Cena: 27 € (údaje o platbe dostanete neskôr)

Miesto: Priestor Špirála, Drieňová 40 (OD Budúcnosť), Ružinov

PRIHLÁSTE SA e-mailom na babyfit@babyfit.sk čo najskôr (termíny sa rýchlo obsadzujú) a uveďte Vaše meno, dátum narodenia dieťatka, meno pedagóga a termín, v ktorom chcete cvičiť. My Vám miesto na cvičení potvrdíme a podľa počtu a veku prihlásených detí vytvoríme skupiny.