Hravé stretnutia pre max 3 deti s rodičmi

Kedy: od 10.mája 2021 (prihlasovať sa môžete priebežne)
Kde:

– Ružinov … Priestor Špirála
– Karlova Ves … Športcentrum Amélia
Trvanie:
40 minút
Pre koho: 1, 2 alebo max 3 deti s rodičmi

Cena za jedno dieťa:
Stretnutie pre 1 dieťa 20 Eur
Stretnutie pre 2 deti 15 Eur
Stretnutie pre 3 deti 12 Eur

Môžete si zakúpiť aj permanentku v cene 36 Eur. Má platnosť do konca roka 2021, môžete si ju vyčerpať na ktorúkoľvek aktivitu z ponuky Babyfitu, aj v rámci obvyklého cyklu cvičení.

Náš pedagóg Vám v rámci stretnutia ponúkne inšpiratívne aktivity zamerané na podporu pohybového vývinu a celkového rozvoja Vášho dieťatka v aktuálnom vekovom období. Strávite príjemný čas v podnetnom prostredí, čakajú Vás aktivity a hry s pesničkami ušité na mieru aktuálneho záujmu a naladenia Vašich detí. Aj v tomto menšom počte si môžete užiť spoločnosť kamaráta, niektorým deťom práve toto vyhovuje na ľahšie vstúpenie do spoločnej hry. Rodičom to zároveň ponúka príležitosť pozorovať svoje dieťatko v rôznych spoločenských a pohybových situáciách.

Prihlasovanie:
– na adresu angelika@babyfit.sk uveďte: Vaše meno a meno dieťaťa, dátum narodenia dieťaťa, telefónne číslo, lokalitu, o akú veľkú skupinu máte záujem a  deň, ktorý Vám vyhovuje
– dajte nám vedieť, ak máte k sebe kamaráta podobného veku, alebo Vás k ďalšiemu dieťatku priradíme,
– ponúkneme Vám presný termín, ktorý nám potvrdíte, my Vám pošleme organizačné informácie.


Ostatné informácie:

Stretnutia prebiehajú v súlade s aktuálnymi protipandemickými opatreniami. K aktuálnej situácii súvisiacej s Covid-19 pristupujeme s maximálnou zodpovednosťou a rešpektom, preto spolu dodržiavajme tieto pravidlá:

  • stretnutia sa zúčastníme s max. 7 dní starým negatívnym testom (PCR alebo Ag), rešpektujeme výnimky z povinného testovania podľa aktuálnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva (https://www.uvzsr.sk/docs/info/ut/vyhlaska_200.pdf)
  • na stretnutie prichádzame len ak sa cítime zdraví a neboli sme v kontakte s rizikovými ľuďmi či prostredím (z hľadiska možnej nákazy)
  • dospelé osoby majú v priestore na tvári respirátor
  • priestory udržiavame vyvetrané, čisté, pravidelne dezinfikujeme kľučky, podlahy, umývadlá a ostatné povrchy
  • pomôcky používame vždy pre každé dieťatko iné, môžete si priniesť svoju obľúbenú hračku, ktorú môže dieťatko dávať do pusy a tiež pre malé bábätká dečku alebo podložku, ktorú rozložíme na našu deku
  • pri vstupe do našich priestorov je k dispozícii dezinfekčný sprej na ruky, ktorý používajú všetci dospelí
  • k dispozícii máme umývadlo s dezinfekčným mydlom
  • v priestore stretnete iba jedného lektora, ďakujeme, že si stretnutie spolu naplánujeme iba v stopercentnom zdravotnom stave všetkých zúčastnených, t.j. bez akýchkoľvek náznakov kašľa, teploty a pod.