Barion Pixel
Preskočiť na obsah

Letné cvičenia v Babyfite pre bábätká – deti do jedného roka

Pre koho: pre bábätká – deti do jedného roka
Keďže práve tieto deti prechádzajú rôznymi štádiami pohybového vývinu, letná prestávka v Babyfite vytvára medzeru v pozorovaní tohto procesu. Naším zámerom je vytvoriť príležitosť stretnúť sa, pozorovať a hľadať optimálne spôsoby pohybu jednotlivých detí. Cvičenia sú otvorené aj pre najmenšie bábätká, ktoré majú v čase cvičenia 3 mesiace. Budeme pracovať vo formáte malých skupín (maximálne 7 detí), čo nám ponúka príležitosť venovať sa viac individuálnym potrebám detí a podpore ich optimálneho psychomotorického vývinu.

Trvanie cyklu: 1 týždeň, v rámci ktorého navštívite 3 cvičenia (presné termíny sú uvedené nižšie pri mene pedagóga)

Cena: 26 € (údaje o platbe dostanete neskôr)
Je potrebné sa prihlásiť na všetky cvičenia k jednému pedagógovi, nie je možné kombinovať termíny viacerých pedagógov. Ak chcete prísť viackrát – môžete sa prihlásiť na viac turnusov k viacerým pedagógom. Napríklad tri cvičenia u Marty a tri u Zuzky…

Orientačný časový rozvrh: Každý deň budú pravdepodobne dve skupiny – o 9.30 a o 11.00. Presný čas vášho cvičenia vám upresníme na základe počtu prihlásených detí.

Miesto: Priestor Špirála, Drieňová 40 (OD Budúcnosť), Ružinov, Bratislava 2

Termíny:
pedagóg Saška Streitová – 4., 6., 8. júl 2016 (pondelok, streda, piatok)
pedagóg Ivka Prieložná – 11., 13., 15. júl 2016 (pondelok, streda, piatok)
pedagóg Zuzka Németh – 18., 20., 22. júl 2016 (pondelok, streda, piatok)
pedagóg Marta Ollé – 25., 27., 29. júl 2016 (pondelok, streda, piatok)

Ak máte záujem o spestrenie letných dní cvičením s nami, PRIHLÁSTE SA ČO NAJSKôR (najneskôr však 1 týždeň pred začiatkom cvičenia) mailom (do 20. júla na mail saska.streitova@babyfit.sk a od 21. júla na mail angelika@babyfit.sk) a uveďte vaše meno, telefónne číslo, dátum narodenia dieťatka, meno pedagóga a termín, v ktorom chcete cvičiť. My Vám miesto na cvičení potvrdíme a podľa počtu a veku prihlásených detí vytvoríme skupiny. Pre záujemcov potom pošleme e-mail s harmonogramom cvičení, s termínom záväznej úhrady a ďalšími podrobnosťami.