Barion Pixel
Preskočiť na obsah

Prístup Body-Mind Centering® ako cesta k svojmu telu

Milí priatelia, máme tu leto, ktoré vždy bolo obdobím, kedy sme si dopriali slnka, vody, oddychu alebo aj nových skúseností. V „starých časoch“ sa stretávali študenti BMC® kurzov v priestoroch alternatívnej College v Amherste v štáte Massachusetts, kde sa 8 týždňov   ponárali do tajov svojho tela cez pohyb a dotyk a skúsenosti svojich učiteľov a kolegov.

Body – Mind Centering® je známy pojem u tanečníkov, jogínov, terapeutov, ktorí hľadajú cesty ako jednotlivosti spájať a celok rozdeľovať, aby sa opäť spojil – zvitalizoval, zjemnil, zregeneroval.

V Bratislave prebieha už od roku 2008 vzdelávanie v prístupe Body – Mind Centering®. Babyfit o.z. je licenčnou organizáciou The School for Body – Mind Centering® a ponúka certifikované kurzy ( aktuálne pripravujeme Systém väzov a fascií v termíne 4. – 12. Septembra 2021) ale aj iné formáty vzdelávania v prístupe BMC®.

Pre vás, ktorí by ste sa radi bližšie zoznámili, alebo opäť prepojili so spôsobmi práce, skúmania  tém systémov tela a vývinu pohybu ponúkame online kurz Ochutnávka BMC® pod vedením Anky Sedlačkovej, certifikovanej BMC® učiteľky.    

Počas 4 online stretnutí sa dotkneme tém, ktoré nám prinesú viacrozmerné vnímanie vzťahov a súvislostí nášho tela cez pohyb a dotyk.

Témy stretnutí:

1.       Zmysly a vnímanie/ systém telesných tekutín, Základné neurocelulárne vzorce – BNP

2.       Kostrový a orgánový systém

3.       Embryologický vývin – nervový systém

4.       Endokrínny systém/ väzy a fascie

Ochutnávka znamená z každého iba trošku, ale ak Vám zachutí, môžete pokračovať naplno v septembri.

Termíny:

1.       23. 7. 17.00 – 19.00

2.       24. 7. 10.00 – 12.00

3.       30. 7. 17.00 – 19.00

4.       31. 7. 10.00 – 12.00

Cena workshopu je 80 eur. V prípade, že sa prihlásite na kurz Systém väzov a fascií v septembri, z ceny kurzu Vám bude 80 eur odpočítaných.

Ak máte viac otázok a/alebo sa chcete prihlásiť – napíšte nám mail na  angelika@babyfit.sk, kde uvediete svoje meno a telefónne číslo.

V prípade, že sa nemôžete zúčastniť všetkých lekcií, k dispozícii budú nahrávky. Odporúčame však priamu účasť aspoň na 50% stretnutí.

Vopred ďakujeme za preposlanie tejto ponuky prípadným ďalším záujemcom.

Tešíme sa na Vás,

Anka a Angelika